Urrā! Rīgas Imantas vidusskolas skolniece Ramona Bāre ne vien Eiropas, bet arī PASAULES ČEMPIONE! Sirsnīgi sveicam Ramonu, viņas ģimeni un trenerus! Ļoti lepojamies!

Zolderas BMX trasē Beļģijā 24.07.2019. tika aizvadītas UCI pasaules čempionāta BMX riteņbraukšanā jaunāko grupu sacensības. Uzvaru G8 grupā Latvijai izcīnīja Ramona Bāre, bet pie godalgām tika vēl divi valsts braucēji.

Pasaules čempionāta BMX riteņbraukšanā otrajā sacensību dienā par godalgām sacentās paši jaunākie dalībnieki, starp kuriem arī 56 Latvijas sportisti. Latviešu gados jaunie braucēji priecēja gan ar uzvaru, gan citiem augstvērtīgiem rezultātiem.

G8 meiteņu grupā lielisku sniegumu visas dienas garumā spēja demonstrēt Ramona Bāre, kura uzvarēja piecos no sešiem dienas braucieniem. Arī lielajā finālā jaunā sportiste palika nepārspēta. Tādējādi Ramona kļuva par sacensību uzvarētāju.