Rīgas Imantas vidusskola guvusi panākumus 2017. gada vasarā RD IKSD izsludinātajā jauniešu iniciatīvas projektu konkursā “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana”, tādējādi saņemts finansējums projekta ideju īstenošanai 3 daļās:

*ceriņu stādu un augsnes iegādei un āra pasākuma kvalitatīvas apskaņošanas aparatūras nomai;

*tūju un āra dekoratīvo puķu podu iegādei;

*darbarīku iegādei teritorijas kopšanai.

1. daļa - pasākums "Ceriņzieds skolai un Latvijai"

21. oktobrī Rīgas Imantas vidusskolas 40 gadu jubilejai veltītajā absolventu salidojumā pie skolas centrālās ieejas pulcējās skolēnu un viņu vecāku pārstāvji, esošie un bijušie skolas darbinieki un absolventi, lai piedalītos pasākumā "Ceriņzieds skolai un Latvijai". Skaistai mūzikai skanot, ar dzejas rindām par laimi ceriņziedos klātesošos sagaidīja pasākuma vadītāja, skolas absolvente Elīza Aizpore, klātesošos uzrunāja skolas direktore Ingūna Helviga, kas ne vien sveica visus svētku dienā, bet arī pateicās jauniešiem par idejām un panākumiem RD organizētajā konkursā “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana”. Pēc svinīgajām uzrunām skolas priekšā (pie sākumskolas korpusa logiem) sākās apzaļumošanas projekta galvenā aktivitāte - kopīgi tika iestādīti 8 burvīgi ceriņu stādi, kas jau 7-8 gadu paaugušies Vidzemes pusē un šoruden atceļojuši pie mums uz Imantu. Vienu no tiem stādīja skolas direktore kopā ar saviem vietniekiem, otru - skolotāji, trešo - bijušie skolotāji, ceturto - skolas tehniskie darbinieki, piekto - skolēnu vecāki, sesto - skolas pašdarbības kolektīvu pārstāvji, septīto - absolventi un astoto - skolēni. lai iestādītie ceriņi plaukst un zeļ un ik gadu visai skolas saimei atgādina par skaisto notikumu un kopības sajūtu!

Vairāk pasākuma foto ŠEIT

    

 

 

2. daļa - aktivitāte "Jaunai skolas priekšai jaunas zaļās rotas!"

Ar Rīgas domes atbalstu 2017. gada vasarā Rīgas Imantas vidusskola tikusi pie labiekārtotas skolas priekšas (jaunas, drošas kāpnes, bruģēts skolas saimes pulcēšanās laukums, droša piekļuve cilvēkiem ar īpašām vajadzībām), tādējādi skolas jauniešiem jau būvdarbu laikā vasarā radās ideja, ka jaunai skolas priekšai taču noteikti vajadzētu jaunas zaļās rotas: eglītes, priedes, kadiķi vai tūjas?! Neliela diskusija jauniešu starpā, augu izpēte Dārzu centrā Ulmaņa gatvē Rīgā, kopīgs darbs pie iegādāto zaļo rotu izvietošanu paredzētajā vietā ...

Kopš 25. novembra pēcpusdienas skolas centrālās ieeja nu izrotāta ar piecām sulīgi zaļām tūjām bezgala glaunos dekoratīvos podos! Saudzēsim mūsu skolas jaunās zaļās rotas, kuras vēl sagādās pārsteigumus - Ziemassvētkos iemirdzēsies svētku lampiņu gaismā!

Kā tūjas un podi ar jauniešu palīdzību nokļuva līdz paredzētajai vietai, skatiet ŠEIT 

 

 

 

 

3. daļa - darbarīki plašās skolas teritorijas kopšanai

Pateicoties jauniešu iniciatīvai un panākumiem RD organizētajā konkursā “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana”, iegādāti jauni darbarīki ceriņu stādīšanai un skolas plašās teritorijas kopšanai rudenī un pavasarī. Prieks, ka ar jaunajiem darbarīkiem iedvesmas brīžos darbojas arī mūsu skoolas jaunieši :)

Kā tas notiekt? Skatiet ŠEIT